זה יכול להיות מכריע לנסות לצמצם את הבחירות הנפלאות הרבות עבור מקום החתונה שלך, אבל זו ההחלטה החשובה ביותר בתהליך התכנון! כל החלטה אחרת שתקבל מותנית בהחלטה זו. אבל אל תיבהל. יש גישה שיטתית שאתה יכול לנקוט לצמצום הבחירות שלך ולקבלת החלטה.

לפני היציאה: הערך את הצרכים והתקציב שלך

אם אתה יודע שאמא שלך הולכת לדחוף אותך להזמין כל בת דודה שלישית בצד שלה, אולי תרצה לשקול מקום שיכיל מספר רב של אורחים. ערכו סקירה מהירה של ספירת האורחים הכוללת האפשרית והשתמשו במספר זה עבור הקיבולת של המקום שלכם. מבחינת התקציב שלך, קבלת הפנים תהיה הנתח הגדול ביותר מהעוגה שמגיע בסביבות 40-50% מהתקציב הכולל שלנו. גלה איך המספר הזה נראה והיצמד אליו. זה אמור לקחת בחשבון מזון, משקאות, כיסאות, שולחנות, מצעים, עוגה וכו’.

מה לגבי חתונת מיקרו?

המגיפה אילצה זוגות לכווץ את רשימות האורחים שלהם מתוך צורך, אבל הרבה זוגות מוצאים שיש יתרונות רבים לרשימת אורחים קטנה יותר. עם 50 אורחים או פחות אתה יכול לפזר את התקציב שלך עוד קצת ולהדהים את האורחים שלך עם תפאורה מוגבהת יותר או ארוחת ערב מדהימה באמת. יש מגוון רחב של מקומות שהופכים לזמינים כאשר אתה מוריד את ספירת האורחים גם כן, מקומות שלא יכולים לקיים אירועים גדולים יותר ומהווים נקודת בידול אמיתית לחתונה שלך. Align.Space בווסט צ’סטר, למשל, מושלם עבור חתונת מיקרו ומכיוון שהוא נבנה במקור בבנק יש כל כך הרבה פרטים מעניינים המשמשים כחלקי שיחה עבור האורחים שלכם (כמו דלת הכספת המדהימה!).

הבא: מיקום, מיקום, מיקום: האם אתה רוצה להישאר מקומי? תמיד חלמתם על חתונה על החוף? גלה היכן אתה רוצה להיות והתחיל שם.

כעת, עם ספירת האורחים, התקציב והמיקום שלך, צמצמת את אלפי המקומות לפחות מעשרה כנראה. אז תעשה שיעורי בית! נס האינטרנט מאפשר לך לבקר במקומות הללו מרחוק. בדוק תמונות של החדרים הזמינים, קרא ביקורות, בדוק אם זה מתאים לאסתטיקה שלך. בחר את שלושת הראשונים שלך. עכשיו אתה מוכן לביקור באתר!

ביקור באתר: אילו שאלות כדאי לשאול?

קבעו סיור עם מנהל המקום והביאו אתכם רק את מקבלי ההחלטות העיקריים. יהיה לך קל יותר להחזיק אותם איתך ולשאול את השאלות החשובות, אבל לא להיות יותר מדי אנשים שזה מסיח את הדעת. כשאתה הולך, יש הרבה שאלות שאתה צריך לשאול כדי להבין אם המקום מתאים לך:

-האם הקייטרינג נמצא במקום או שהם משתמשים בחברת קייטרינג צד ג’? שירותי דרך לרכב

-יש להם רישיון אלכוהול או שאתה תהיה אחראי על האלכוהול?

-מה כלול בהשכרה (כלומר שולחנות, כיסאות, מצעים, כלי זכוכית וכו’) ומה תהיה אחראי לספק?

-האם יש להם הגבלות על עיצוב שאתה צריך להיות מודע אליהם? (נרות ללא להבה, ללא עלי כותרת של ורדים, הגבלות רעש וכו’)

-האם אתה חייב להשתמש בספקים שלהם או שאתה יכול לבחור בעצמך?

-האם תוכל להדריך אותי דרך הזרימה הכללית של חתונה בחלל הזה? היכן מתקיימת בדרך כלל שעת הקוקטיילים, ואיפה הארוחה והריקודים?

-עד כמה אתה גמיש בהתאמה אישית של החבילות שלך?

-האם זה נגיש לנכים?

-האם הם מתירים יותר מחתונה אחת באותו יום?

-האם יש חניה במקום?

-האם יש חדרים/סוויטות פנויים עבורך ומסיבת החתונה שלך להתכונן במקום?

צלם הרבה תמונות!

ייתכן שזו תהיה אהבה ממבט ראשון כשאתה מוצא את המקום המתאים לך, אבל אתה עלול להתלבט בין כמה אפשרויות. יהיו המון תמונות באינטרנט עם החלל מעוצב עבור חתונות אחרות שאולי יהיו הטעם שלך או לא. התמונות שלך מהסיור שלך הן לא רק לוח ריק, אלא הן יעזרו לך להיזכר איך הרגשת בחלל תוך כדי הליכה בו. חלק מהרגשות שקשה לכמת עם רשימת יתרונות וחסרונות (אם כי זה כלי מועיל!), ואם תוך כדי מבט אחורה בתמונות אתה זוכר שקיבלת תחושה ספציפית, סמוך על הבטן שלך! שום כמות של נקודות בעמודת המקצוענים שלך לא צריכה לעקוף את תחושת הבטן שלך אם המקום לא מתאים לחתונה שלך.

טיפ בונוס: אל תפחד להתחיל מחדש!

אם אתה עוקב אחר הרשימה הזו ומצמצם את האפשרויות שלך והבחירות הסופיות שלך לא מרגישות כמו ההתאמה הנכונה, אין בושה להתחיל מחדש ולחזור ללוח השרטוטים! זו ההחלטה הכי גדולה בתכנון החתונה שלכם ולכן חשוב לעשות אותה נכון. אם אתה מרגיש שאתה צריך עזרה או ייעוץ מקצועי התקשר אלינו! אנו שמחים לעזור לך למצוא את החלל המתאים המשקף את הצרכים והסגנון האישי שלך. אנחנו אוהבים את החלק הזה! נערות ליווי בתל אביב | escort tel aviv

Olive Street Events היא חברת תכנון ועיצוב חתונות בשירות מלא שבסיסה בפילדלפיה. כיוצאי תעשייה עם ניסיון הן בתכנון והן בניהול מקומות, תהנו משקט נפשי לאורך כל התהליך בידיעה שאתם בידיים מוכשרות מאוד. הזוגות שלנו מודרכים בתהליך התכנון עם ייעוץ מומחה, חזון יצירתי והרבה חיוכים וצחוקים לאורך הדרך, מה שהופך את תכנון החתונה למהנה ובלתי נשכחת כמו היום עצמו. הגישה שלנו לתכנון חתונה היא מחושבת, שיתופית, מפורטת וכנה. אנו מאמינים שכל חתונה צריכה להיות ייחודית ומיוחדת כמו הזוג עצמו.