רז עצמון מאמין בכוחו של שיתוף פעולה. ה-CMO של Wix.com יודע שבכל הנוגע לשיווק, שני ראשים עדיפים על אחד. בראיון ל-Business Insider דיבר רז עצמון על החשיבות של עבודה עם אנשים אחרים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

“אני חושב ששיתוף הפעולה הזה הוא סופר חשוב”, אמר. “שיווק הוא תחום כל כך מורכב, ויש בו כל כך הרבה היבטים שונים. אני לא חושב שכל אדם יכול להיות מומחה בכולם”.

אטמון המשיך ואמר כי הוא מאמין שחשוב שיהיה צוות של אנשים שיכולים להשלים זה את מערכי הכישורים של זה. הוא גם הדגיש את החשיבות של להיות פתוח לרעיונות ולהצעות של אחרים.

“אתה צריך להיות מסוגל לסמוך על האנשים שאתה עובד איתם”, אמר. “ואתה צריך להיות מסוגל לקבל משוב וביקורת בצורה בונה.”

היתרונות של שיתוף פעולה
אטמון הוא לא היחיד שמאמין בכוחו של שיתוף פעולה. מחקרים הראו שעסקים המעודדים את העובדים שלהם לעבוד יחד נוטים להצליח יותר מאלה שלא. יש לכך מספר סיבות.

ראשית, שיתוף פעולה עוזר לקדם יצירתיות וחדשנות. כאשר אנשים עובדים יחד לקראת מטרה משותפת, יש סיכוי גבוה יותר שהם יגלו רעיונות חדשים וטובים יותר מאשר אילו היו עובדים לבד. בנוסף, שיתוף פעולה עוזר להבטיח שכל העובדים נמצאים באותו עמוד ופועלים לקראת אותן מטרות. זה יכול לעזור להגביר את היעילות ולמנוע טעויות יקרות.

לבסוף, מקומות עבודה משותפים נוטים להיות מהנים יותר עבור העובדים. אנשים שמרגישים שהם חלק מצוות נוטים יותר להיות מעורבים בעבודה שלהם ומוטיבציה לעשות כמיטב יכולתם. סביר יותר שהם יישארו לאורך זמן, מה שיכול לחסוך לעסקים כסף בעלויות המחזור.

אין ספק בכך: שיתוף פעולה הוא המפתח לעסקים המחפשים להצליח. על ידי קידום יצירתיות, הגדלת היעילות והפיכת העובדים למאושרים, שיתוף פעולה יכול לעזור לעסקים להשיג את המטרות שלהם – ועוד קצת! אז אם אתה עדיין לא מעודד את הצוות שלך לעבוד יחד, עכשיו זה הזמן להתחיל.